Alværn ungdomsskole - kontakt

Ønsker du å komme i kontakt med skolen er dette nyttige telefonnumre og adresser.


Skolens ledelse og administrasjon

 

Rektor:            Ingrid B. Hamnes ingrid.hamnes@nesodden.kommune.no


Inspektører:    Geir Magne Solli geir.magne.solli@nesodden.kommune.no                        

 

Konsulent:        Ann-Karin Løvaas Busk ann-karin.busk@nesodden.kommune.no

 

Konsulent:       Ellen Bratli   ellen.bratli@nesodden.kommune.no 

 

Rådgiver:        Terje Gudbrandsen terje.gudbrandsen@nesodden.kommune.no

 

Sosiallærer:    Nina Røsæg nina.rosaeg@nesodden.kommune.no


Helsesøster:    Eva Brandt  eva.maria.brandt@nesodden.kommune.no

 

Kontortid: tirsdager, onsdager og torsdager

 

Skolens e-postadresse: 

alvern.ungdomsskole@nesodden.kommune.no

 

Kontoret er betjent kl. 08.00 - 15.45

Besøksadresse: Bleksliveien 1, 1453 Bjørnemyr
Postadresse: Nesodden kommune, Postboks 123, 1451 Nesoddtangen
Epost: post@nesodden.kommune.no

 

Telefon

Kontoret: 66 96 61 00
Faks: 66 96 61 07

Rådgiver: 66 96 61 17

Helsesøster: 66 91 86 11 - 928 33 770

Personalrom: 66 96 61 13

  • 8. trinns arbeidsrom: 66 96  61 15
  • 9. trinns arbeidsrom: 66 96 61 14
  • 10. trinns arbeidsrom: 66 96  61 09
 

 

Til Alværn skoles personale / lærere

 

 

 

 

 

 

Kart
Alværn ungdomsskole

Alværn ungdomsskole,

Bleksliveien 1

 

 

 

 

 

 

Publisert av Rønnaug Kråkevik Åberg. Ansvarlig Alværn ungdomsskole. Sist endret 24.03.2017
Fant du det du lette etter?
Login for redigering